Reference - Bungalov Marie Slaný

Tak také my se s Vámi chceme podělit o naše zkušenosti s výstavbou rodinného domku.

 Od samého začátku jsme přesně věděli, jak by měl náš domeček vypadat – přízemní, který bude mít dostatek oken, krytou terasu a obývací pokoj na jižní stranu. Zalíbil se nám bungalov Jiřina od firmy Domky CZ nejen kvůli dispozicím, ale i tím, že firma jako jedna z mála u nás zatepluje domy zevnitř, což hodně lidí překvapí.

 Již od prvního kontaktu jsme se setkávali se vstřícností všech zaměstnanců firmy, ve všem se nám snažili pomáhat, nic nebyl problém, ať už se jednalo o změny, které jsme chtěli udělat uvnitř až po překreslení sklonu střechy. Zkrátka, od začátku jsme měli dobrý pocit, že jsme si vybrali správnou firmu.

 Moc se nám líbil systém financování. Žádný H-Systém, kde dáváte předem peníze a pak čekáte, jestli to vyjde nebo ne. Tady to dělají tak, že každý měsíc nejdříve zkontrolujete a odsouhlasíte provedené práce a cenu  a pak teprve zaplatíte fakturu. Na čem jsme se domluvili, to jsme zaplatili, žádné skryté poplatky se neobjevily. Termín výstavby byl dodržen a jsme velice spokojeni i s kvalitou díla.

Takže závěrem, jestli hledáte firmu, se kterou byste si chtěli splnit sen v podobě stavby rodinného domku bez starostí, tak to zkuste s firmou Domky CZ s.r.o. a my Vám přejeme, abyste byli spokojeni jako my.

 Hanka a Bohouš, Křenice

 

01-Pohled02-Pohled03-Pohled04-Pohled

Kontakty

Dělnická 209,
434 01 Most