Stavby na klíč levně a rychle od LEVNÉ DOMKY

Stavby na klíč

Jelikož spousta lidí nemá čas ani zkušenosti se stavbou, zajišťujeme pro naše klienty samozřejmě i kompletní stavbu na klíč. Nejdříve je potřeba vybrat ten správný projekt, aby splňoval všechny Vaše představy a požadavky.
 
Pokud si nevyberete z naší nabídky typových projektů rodinných domů, rádi Vám vypracujeme nabídku na individuální projekt podle Vašich přání. V případě, že budete potřebovat pomoci s financováním, můžeme pro Vás zajistit financování s těmi nejlepšími a nejvýhodnějšími podmínkami. A pokud ještě nevlastníte pozemek, kde byste chtěli stavět, rádi pro Vás vhodný pozemek vyhledáme a zajistíme vše potřebné.

Stavba rodinného domu

Když už máte vybraný projekt a vlastníte vhodný je pozemek, je třeba vyřídit stavební povolení nebo ohlášení stavby. Stavba musí být zahájena do dvou let od doby, kdy stavební povolení nabylo právní moci. Ohlášení stavby se týká staveb do 150m2 zastavěné plochy. Pokud se stavební úřad do 40 dnů nijak nevyjádří, nebo je vlastníkovi pozemku doručen souhlas, může se stavbou začít hned následující den.
 
Necháte-li nás realizovat Váš rodinný dům na klíč, následují zemní práce, zakládání objektu, izolace a případné odvodnění objektu, napojení objektu na všechny inženýrské sítě, realizace nosného a obvodového zdiva. Když je hotová hrubá stavba, pokračujeme montáží instalací a rozvodů, vsazením oken a dveří, tepelnou izolací, roletami a žaluziemi, vnitřním schodištěm atd. Potom už je na řadě zabudování sanity v koupelnách a toaletách.
 
Tyto všechny práce a dozor nad nimi zahrnuje stavba na klíč. Samozřejmě je zde možnost objednání dalších prací jak na interiéru, tak na zahradě, abyste se mohli rovnou nastěhovat. Rádi Vám ukážeme seznam nejčastěji přiobjednávaných prací, které nejsou v základním nacenění. Neváhejte se nás na cokoli zeptat.

Kontakty

Dělnická 209,
434 01 Most